Przeglądanie zasobów...
Fotografia Krzysztofa Wojciechowskiego z lat 80-tych w kalendarzu „Ikony zwycięstwa”
Album OstrobramskiePodług zdjęć J. Bułhaka, tekst M. LimanowskiegoOkladka pomysłu prof. S. Matusiaka
Dziecko. Prace nagrodzone i wyróżnione w ogólnopolskim konkursie literackim i fotograficznym ogłoszonym z okazji Międzynarodowego Roku Dziecka.
300 niepublikowanych wcześniej zdjęć z powojennej historii gdańskich dzielnic Oliwy, Przymorza i Żabianki.
Kilkaset niepublikowanych powojennych zdjęć Gdańska, Trójmiasta i Pomorza, to drugi album z serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia". Pierwsze fotografie to rok 1945, potem przez kolejne lata XX wieku...
Album I i II wojna światowa. Dzieje Polski i Polaków to fotograficzny esej stworzony z unikatowych, archiwalnych zdjęć wybranych ze zbiorów prywatnych i agencyjnych. Na ponad 350 zdjęciach z epoki ...
Album przygotowany na wystawę prezentującą jeden z najważniejszych nurtów fotografii światowej - fotografię inscenizującą. Zawiera prace min.: P. Aubergera, G. Bonferta, L. Liebermann i U. Tillmanna .Tekst polsko-niemiecki. Biografie. Przedmowa R. Bobrowski.
Kijów mini album w języku ukraińskim, rosyjskim, angielskim, francuskim i niemieckim.
Kwiaty. Rośliny pokojowe i krzewy ozdobne - Цветы. Комнатные растения и декоративноцветущие кустарики
Fotograficzna relacja z podróży po Afryce.
Wydanie II uzupełnione. Kompletna książka zawiera suplement i zakładkę w języku angielskim i niemieckim, będącą translacją tekstu książki w języku polskim na te języki.
Wydanie II uzupełnione. Kompletna książka zawiera suplement i zakładkę w języku angielskim i niemieckim, będącą translacją tekstu książki w języku polskim na te języki.
Album przedstawia wybrane przykłady architektury pałacowej w Polsce. Obiekty te to wspaniałe, szczęśliwie ocalone, odbudowane i dobrze utrzymane budowle, jakimi są zarówno siedziba głowy państwa (Pałac Prezydencki w Warszawie), jak też obiekty muzealne - w Łazienkach, Kielcach, Łańcucie czy Rogalinie.
„Polska Kronika Filmowa. Podglądanie PRL-u” to wyjątkowa propozycja dla wszystkich zainteresowanych fenomenem bardzo niegdyś popularnego zjawiska medialnego funkcjonującego w kinach, jakim była forma filmowej gazety realizowanej w latach 1944–1994...
Album obrazujący życie dziadka Marii Iwaszkiewicz - dżentelmena początku XX wieku. Pasjonował się on fotografią i dalekimi podróżami, więc znajdziemy w nim unikatowe zdjęcia sprzed 1914 roku ukazujące jego dom i rodzinę, a także afrykańskie safari.
Służąc prawdzie służyć życiu. Lubelskie lata Karola Wojtyły Jan Paweł II na Lubelszczyźnie
Transgraniczny dialog kulturowy w obiektywie; cezhraničny dialog obiektivom; Transborderal cultural dialogue in photografic lens